Rychlá navigace: Navigace (menu) | Obsah stránky | Technické informace (patička stránky)

Proč používat kosmetiku Mary Kay?

Radmila Pátíková - portrét

Mary Kay nabízí kvalitní výrobky pro každodenní použití.

Péče o pleť je středem zájmu Mary Kay. Její produktová řada obsahuje vysoce účinné složení na míru pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti.

Kolekce dekorativní kosmetiky od Mary Kay se vždy řídí posledními trendy a její přínosy spočívají v odstínech zachycujících krásu žen na celém světě.

Výrobky Mary Kay jsou neparfémované, nekomedogenní, jsou hypoalergenní.

Kvalitní přípravky Mary Kay si na trhu získaly důvěru a věrnost milionů žen na celém světě. Na světovém trhu se prodávají od roku 1963 a v České republice od roku 1997.

Mary Kay vyvíjí, testuje, vyrábí a balí většinu svých výrobků ve vlastních moderních továrnách v Dallasu.

Výzkumníci společnosti Mary Kay pravidelně spolupracují s nezávislými kožními lékaři a dalšími lékařskými specialisty z celého světa.

Mary Kay neprovádí testování svých výrobků na zvířatech a je členem organizace na ochranu zvířat PETA.

Záruka spokojenosti

Společnost Mary Kay si stojí za svými přípravky prodávanými nezávislými kosmetickými poradkyněmi. Pokud z jakéhokoli důvodu není zákaznice spokojena s některým z přípravků Mary Kay, bude jí tento přípravek bezplatně vyměněn za jiný, popř. jí bude celá částka vyplacena zpět .

Mary Kay, renomovaná světová značka zabývající se už více než 45 let dekorativní kosmetikou a především produkty péče o pleť, je dostupná prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Na bezplatném kosmetickém poradenství si můžete osobně vybrat od maximálně efektivních přípravků péče o pleť, které pomáhají v boji proti stárnutí, přes moderní líčení až po pěsticí tělovou kosmetiku, a vytvořit si svůj vlastní systém péče o krásu, který Vám bude plně vyhovovat. Poskytnu Vám ten nejlepší osobní servis.

Nakupujte špičkovou dekorativní a pěstící kosmetiku za rozumnou cenu.

Tento web je hostován u Hosting BlueBoard. Hostujte zde i Váš web.
Doporučuji: Penzion Roubenka - Desná